Yağmurlu Bir Günde Yapılacak En Keyifli 7 Aktivite

Yağmurun insanlar üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Keyif veren etkisi yanı sıra toprak ve su birbirine değdiğinde ortaya çıkan koku insan bedenine rahatlık sağlayarak iyi gelir.

18 Ekim 2020

  • 0

Kötü Saç Kesimi Sizi Duygusal Olarak Nasıl Etkiler?

Kadınlar kolay kolay saçlarını kestirmeye kıyamazlar. Hele ki upuzun saçları varsa. Ama bir cesaret o saçlar kötü kesilmişse ondan sonra bunalımlardan bunalım beğenmenin...

17 Ekim 2020

  • 0

Cildinizi Yenileyecek 11 Besin Önerisi

Mevsim geçişlerinde yeni mevsim şartlarına hazırlanan cildimiz yıpranmaktadır. Bunlara bir de günümüzün hastalığı Koronavirüs’e karşı korunma yöntemleri olan maske ve aşırı dezenfektan kullanımı da..

15 Ekim 2020

  • 0

Yoğurdun Cilde Kattığı Vitaminler Nelerdir ve Cilt İçin Nasıl Kullanılır?

Yoğurt, sağlıklı bir atıştırmalık olarak da yenebilen, vitaminlerle dolu lezzetli bir besindir. Peki topikal olarak uygulandığında yoğurdun cildinize de büyük faydaları olduğunu biliyor muydunuz?

10 Ekim 2020

  • 0

Maskelerde Kullanılan Beyaz ve Yeşil Kil Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kil içerisindeki minerallerden dolayı cilde iyi gelen bir üründür. Cilt dışında birçok kozmetik ürününde de bulunan bir üründür. Diş macunlarında, saç ve yüz maskelerinde, nemlendirici kremler gibi birçok ürünün içerinde artık kil kullanılmaktadır.

04 Ekim 2020

  • 0

Herkesin Korkulu Rüyası! Varis Neden Olur ?

Varis neden olur? Sorusuna birçok insan cevap aramaktadır. Günümüzde her insan çalışma hayatında aktif olduğu için bu hastalığın daha sık görülmesine sebep olmuştur. Varis ilk olarak nedir?

28 Eylül 2020

  • 0

Ergenlikte Çatlakların Önlenmesi: En İyi Diyet ve Cilt Bakımı İpuçları

Ergenlik, başa çıkmanız zor olabilecek birçok fiziksel ve sosyal değişiklikle birlikte gelir. Tüm bu değişiklikler arasında, birçok genç, hızlı kilo alımı veya büyüme hamlesi sonucu ortaya çıkan çatlakları bulur.

25 Eylül 2020

  • 0

Kadınların Korkulu Rüyası Tüylenmeye Çözüm; Lazer Epilasyon nedir?

Lazer Epilasyon nedir? Bu teknoloji sayesinde hem kadınlar hem erkekler belki de hayallerine kavuşabilirsiniz. Birçok kadın ve erkek vücut tüylerinden kurtulmak istediği bir sorundur.

24 Eylül 2020

  • 0

Ozon Terapisi Nasıl Gerçekleşir? Faydaları Nelerdir?

Son zamanlarda oldukça konuşulan ozon terapisi, oluşan cilt hastalıklarına karşı %75-%95 arasında destek sunuyor. Ozon tedavisi alopesi, liken planus, egzama ve dermatit gibi pek çok dermatolojik hastalıklara karşı önemli bir uygulamadır..

23 Eylül 2020

  • 0

Kış Aylarında El, Ayak ve Tırnak Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Bakım bir kadın için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Çünkü bakımlık olmak güzelliğin çekirdeğinden çıkan filizlenme olarak sayılır. Bu nedenle bazı yöntemler sayesinde doğru bakım gerçekleştirerek güzelliğinize güzellik katabilirsiniz..

22 Eylül 2020

  • 0